مشاوره و سفارش

نایلون

اصطلاح نایلون در صنعت روز دنیا و در بازار ایران معانی متفاوتی دارد. در بازار ایران نایلون، فیلم های دمشی بر پایۀ پلی اتیلن است که از ترکیب پلی اتیلن گرید سبک خطی و گرید سبک فیلم تولید شده اند. نرمی و چقرمگی از خواص مکانیکی مناسب در این پلیمرها است که موجب تقاضای زیادی از طرف بازار مصرفی کشور شده است. مهم ترین کاربرد نایلون ها در ساخت فیلم های جمع شونده (shrink) و بسته بندی، کیسه های تبلیغاتی و مواد پتروشیمی و نایلون های عریض است.

نایلکس

در صورت نیاز به فیلم های پلی اتیلنی با ضخامت های پایین و کاربردهای ویژه، بهترین گزینه پلی اتیلن سنگین است. این فیلم های خشک، ضربه پذیر و نازک، فیلم نایلکس نامیده می شوند. نایلکس ها نسبت به نایلون ها، چقرمگی کمتر، شکنندگی بالاتر و شفافیت کمتری دارند و برخی خواص ویژۀ آن ها مانند نفوذ پذیری کم تر (نسبت به دیگر پلی اتیلن ها)، توانایی تولید فیلم بسیار نازک، استحکام بالا، تعداد در کیلوگرم بیشتر و مواد افزودنی کمتر باعث تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور شده است. با افزودن مقداری پلی اتیلن سبک به پلیمر پایه، کشش پذیری و دوخت آن ها نیز بهبود می یابد. نایلکس ها در ساخت کیسه های فریزری و زباله، دستکش و سفره های یکبار مصرف و کیسه های حمل میوه و موادغذایی به کار می روند.

نایلون و نایلکس

تفاوت اصلی نایلون و نایلکس در نرمی و خشک بودن آن ها و تفاوت ظاهری آن ها براقیت نایلون و مات بودن نایلکس است. در چاپ نایلون برای درخشان شدن آن استفاده از چاپ روغنی بهتر است اما در چاپ نایلکس به دلیل مات بودن آن، چاپ ارزان تر PVC استفاده می شود. سومین تفاوت در ضخامت آن ها است. تولید نایلکس با ضخامت بسیار کم و فوق العاده نازک امکان پذیر است اما تولید نایلون نازک، فرآیند دشواری دارد. در نهایت تفاوت این دو در هنگام مچاله کردن بسیار ملموس است. آن نوع که صدای کمتری دارد نایلون و آن که صدای خش خش بیشتری می دهد نایلکس است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نایلون-سفارشیموجودتماس بگیرید
نایلکس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ظزوف یکبار مصرف-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه آسا پلاست

۰۹۱۴۶۰۷۷۱۳۷ : ۰۹۱۴۹۸۳۰۱۸۰

تلگرام

asamachin@

دفتر فروش

۰۲۱۲۸۴۲۴۵۸۸

ایمیل

p.zamehran@yahoo.com

درباره ما :

گروه بازرگانی آسا پلاست، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نایلکس و نایلون آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آسا پلاست

رحیم بوکانی

Call Now Buttonتماس بگیرید